Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MT29C1G12MAADAFAKD-6 E IT |
| LIXINC Part # | MT29C1G12MAADAFAKD-6 E IT |
| Өндіруші | Micron Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC FLASH RAM 1GBIT PAR 137TFBGA |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MT29C1G12MAADAFAKD-6 E IT ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MT29C1G12MAADAFAKD-6 E IT |
| Бренд: | Micron Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Micron Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| жад форматы: | FLASH, RAM |
| технология: | FLASH - NAND, Mobile LPDRAM |
| жад көлемі: | 1Gb (128M x 8)(NAND), 1Gb (32M x 32)(LPDRAM) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | 166 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | - |
| қол жеткізу уақыты: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 1.7V ~ 1.95V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 137-TFBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 137-TFBGA (10.5x13) |
| 28057297 A | IC GATE NOR | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 70P244L40BYGI | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 81CABGA | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT46H256M32L4JV-6 IT:A | IC DRAM 8GBIT PARALLEL 168VFBGA | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT41K512M4HX-15E:D | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 78FBGA | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S99JL032J0140 | IC FLASH | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S99GL064N90FFI020 | IC FLASH MEMORY NOR | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT29F128G08CFABAWP:B TR | IC FLASH 128GBIT PARALLEL 48TSOP | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EDB4416BBBH-1DIT-F-R TR | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 134FBGA | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CG8332AA | IC SRAM NONVOLATILE | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S99-50295 P | IC NOR FLASH | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S71PL064JA0BAW0Z0A | IC FLASH MEMORY SMD | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IDT70824S25G | IC RAM 64KBIT PARALLEL 84PGA | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS1201N | IC SRAM 1KBIT I2C 4MHZ 5SIP | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10875 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.