Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EM6HE08EW3F-10IH |
| LIXINC Part # | EM6HE08EW3F-10IH |
| Өндіруші | Etron Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 78FBGA |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EM6HE08EW3F-10IH ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EM6HE08EW3F-10IH |
| Бренд: | Etron Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Etron Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | DRAM |
| технология: | SDRAM - DDR3L |
| жад көлемі: | 4Gb (512M x 8) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | 933 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 15ns |
| қол жеткізу уақыты: | 20 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 1.283V ~ 1.45V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 95°C (TC) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 78-TFBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 78-FBGA (9x10.6) |
| AK93C95AF | IC EEPROM 32KBIT SPI 8SOP | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT29F2T08CUCBBK9-37ES:B | IC FLASH 2TB PARALLEL 267MHZ | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71V30S25TFI8 | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 64TQFP | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT25640VI-GT3E | IC EEPROM 64KBIT SPI 8SOIC | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M58LR256KT70ZQ5F TR | IC FLASH 256MBIT PAR 88TFBGA | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 7015S15J8/E | IC SRAM 72KBIT PARALLEL 68PLCC | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VM29LV040B-120JC | IC MEMORY NOR | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT29TZZZ7D7DKLAH-107 W.9B7 | ALL IN ONE MCP 280G | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT29F1G16ABBEAH4:E | IC FLASH 1GBIT PARALLEL 63VFBGA | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT47H256M8THN-25E:M | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 63FBGA | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CG8370AM | IC PSOC4 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT41K256M16TW-17 XIT:P | IC SDRAM 4GBIT 800MHZ 96FBGA | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W29GL128CH9C | IC FLSH 128MBIT PARALLEL 56TFBGA | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10811 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.