Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 7008L55PFI |
| LIXINC Part # | 7008L55PFI |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC SRAM 512KBIT PARALLEL 100TQFP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 7008L55PFI ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 7008L55PFI |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | SRAM |
| технология: | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| жад көлемі: | 512Kb (64K x 8) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | - |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 55ns |
| қол жеткізу уақыты: | 55 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 4.5V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 100-LQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 100-TQFP (14x14) |
| AT49SV322D-80CU | IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48CBGA | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT29F128G08AMAAAC5-Z:A | IC FLASH 128GBIT PARALLEL 52VLGA | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CG7884AA | IC SRAM MICROPOWER | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M29F400FT55N3F2 TR | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 44SO | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S99-50314 | IC GATE NOR | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT28GU512AAA2EGC-0AAT | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64TBGA | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S98WS512P00FW0020 | IC GATE NOR | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 25LC040A/S16K | IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ DIE | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AK93C55BH | IC EEPROM 2KBIT SPI 8MSOP | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT29F8G16ABACAH4:C TR | IC FLASH 8GBIT PARALLEL 63VFBGA | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 47C16-I/S16K | IC EERAM 16KBIT I2C 1MHZ DIE | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M27W101-80K6 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT46H32M32LFJG-6:A | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 168VFBGA | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10856 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.