Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MT29F2G08AABWP TR |
| LIXINC Part # | MT29F2G08AABWP TR |
| Өндіруші | Micron Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC FLASH 2GBIT PARALLEL 48TSOP I |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MT29F2G08AABWP TR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MT29F2G08AABWP TR |
| Бренд: | Micron Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Micron Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| жад форматы: | FLASH |
| технология: | FLASH - NAND |
| жад көлемі: | 2Gb (256M x 8) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | - |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | - |
| қол жеткізу уақыты: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 2.7V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 48-TSOP I |
| MT29F16G08CBACAWP:C | IC FLSH 16GBIT PARALLEL 48TSOP I | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 709359L6PF | IC SRAM 144K PARALLEL 100TQFP | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S34ML08G201TFV003 | IC FLASH 8G PARALLEL | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT49LV002NT-12VI | IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32VSOP | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS61LPS51236A-200B3LI | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IDT71V3559SA80BQ8 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT28HC256E-70JI | IC EEPROM 256KBIT PAR 32PLCC | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT24C64W-10SC-1.8 | IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT27BV010-90VI | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32VSOP | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT93C66AW-10SI-1.8 | IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8SOIC | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS4C32M16SA-7TINTR | IC DRAM 512MBIT PAR 54TSOP II | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M25PX80-VMP6G | IC FLASH 8MBIT SPI 75MHZ 8VFQFPN | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT29BV010A-15TC | IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10980 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.