Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAT24C164WI-G |
| LIXINC Part # | CAT24C164WI-G |
| Өндіруші | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC EEPROM 16KBIT I2C 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAT24C164WI-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAT24C164WI-G |
| Бренд: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| жад форматы: | EEPROM |
| технология: | EEPROM |
| жад көлемі: | 16Kb (2K x 8) |
| жад интерфейсі: | I²C |
| тактілік жиілік: | 400 kHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 5ms |
| қол жеткізу уақыты: | 900 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 1.8V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| R1LV0208BSA-5SI#S0 | IC SRAM 2MBIT PARALLEL 32STSOP | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MTFC2GMDEA-0M WT TR | IC FLASH 16GBIT MMC 153WFBGA | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 7054L25PRFI | IC SRAM 32KBIT PARALLEL 128TQFP | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M27C2001-10F6 | IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32CDIP | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS45S16320B-7TLA1-TR | IC DRAM 512MBIT PAR 54TSOP II | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT25080N-10SI | IC EEPROM 8KBIT SPI 3MHZ 8SOIC | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT40A1G8WE-075E:B TR | IC DRAM 8GBIT PARALLEL 78FBGA | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 7026S35J8 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 84PLCC | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 70V06S25PF8 | IC SRAM 128KBIT PARALLEL 64TQFP | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IDT71V256SA15PZI | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C199CNL-15VXCT | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W9825G6JH-6I | IC DRAM 256MBIT PAR 54TSOP II | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS49NLS96400-33BLI | IC DRAM 576MBIT PAR 144FCBGA | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10809 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.