Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AT24C32N-10SI-2.7 |
| LIXINC Part # | AT24C32N-10SI-2.7 |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC EEPROM 32KBIT I2C 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AT24C32N-10SI-2.7 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AT24C32N-10SI-2.7 |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| жад форматы: | EEPROM |
| технология: | EEPROM |
| жад көлемі: | 32Kb (4K x 8) |
| жад интерфейсі: | I²C |
| тактілік жиілік: | 400 kHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 10ms |
| қол жеткізу уақыты: | 900 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 2.7V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| 70V9079L12PFI8 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 100TQFP | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT25DQ161-SSH-B | IC FLASH 16MBIT SPI 100MHZ 8SOIC | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS61QDB42M18A-333M3LI | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165LFBGA | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 7025L15PF | IC SRAM 128KBIT PARALLEL 100TQFP | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M93S56-WBN6P | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8DIP | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT48LC4M32LFF5-10:G | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 90VFBGA | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SST25PF080B-80-4C-S2AE | IC FLASH 8MBIT SPI 80MHZ 8SOIC | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W25Q128FVBIG | IC FLSH 128MBIT SPI/QUAD 24TFBGA | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W25Q128FWEIQ TR | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS42S32400D-6B | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 90TFBGA | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS42S16800F-6BI-TR | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54TFBGA | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT29F4G08ABBDAH4-IT:D | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 63VFBGA | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT27C512R-70PI | IC EPROM 512KBIT PARALLEL 28DIP | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10811 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.