Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | W9425G6KH-4 |
| LIXINC Part # | W9425G6KH-4 |
| Өндіруші | Winbond Electronics Corporation |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC DRAM 256MBIT PAR 66TSOP II |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | W9425G6KH-4 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | W9425G6KH-4 |
| Бренд: | Winbond Electronics Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Winbond Electronics Corporation |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | DRAM |
| технология: | SDRAM - DDR |
| жад көлемі: | 256Mb (16M x 16) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | 250 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 15ns |
| қол жеткізу уақыты: | 52 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 2.4V ~ 2.7V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 66-TSSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 66-TSOP II |
| MX25L1606EXCI-12G | IC FLASH 16MBIT SPI 24CSPBGA | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S25FL164K0XBHV023 | IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 24BGA | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT24C32W-10SI-1.8 | IC EEPROM 32KBIT I2C 8SOIC | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY62256VNLL-70ZXET | IC SRAM 256KBIT PAR 28TSOP I | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS42SM16800G-75BI-TR | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54TFBGA | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT28HC256-70TI | IC EEPROM 256KBIT PAR 28TSOP | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IDT71V67802S166PF8 | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT27C2048-70PI | IC EPROM 2MBIT PARALLEL 40DIP | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT28F320J3RG-11 GMET | IC FLSH 32MBIT PARALLEL 56TSOP I | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S25FL032P0XNFI000M | IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8WSON | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 25LC040A-H/SN16KVAO | IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOIC | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT46H16M32LFCM-6 IT:B TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 90VFBGA | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S34SL02G200BHV000 | IC FLASH 2G PARALLEL | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10927 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.