Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | IS45VM16800H-75BLA1 |
| LIXINC Part # | IS45VM16800H-75BLA1 |
| Өндіруші | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54TFBGA |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | IS45VM16800H-75BLA1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | IS45VM16800H-75BLA1 |
| Бренд: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| сериясы: | Automotive, AEC-Q100 |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | DRAM |
| технология: | SDRAM - Mobile |
| жад көлемі: | 128Mb (8M x 16) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | 133 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | - |
| қол жеткізу уақыты: | 5.5 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 1.7V ~ 1.95V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 54-TFBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 54-TFBGA (8x8) |
| MT28F400B5WP-8 TET TR | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TSOP I | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W25Q16DWSNIG TR | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY14B256L-SZ45XIT | IC NVSRAM 256KBIT PAR 32SOIC | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS61NLP102418-250B3I | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 7024S55JI | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT48LC16M8A2FB-7E:G | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 60FBGA | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S34ML01G100BHA000 | IC FLASH 1G PARALLEL 63BGA | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S29AL008J55TFAR23 | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP I | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FM24V02-GTR | IC FRAM 256KBIT I2C 3.4MHZ 8SOIC | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 70V05S25PF8 | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 64TQFP | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IDT71V416S10PHI8 | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STK17T88-RF45TR | IC NVSRAM 256KBIT PAR 48SSOP | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT29F64G08CBHGBJ4-3RES:G TR | IC FLASH 64GBIT PARALLEL 132VBGA | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10863 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.