Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CY7C1021CV26-15VXET |
| LIXINC Part # | CY7C1021CV26-15VXET |
| Өндіруші | Cypress Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44SOJ |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CY7C1021CV26-15VXET ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CY7C1021CV26-15VXET |
| Бренд: | Cypress Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Cypress Semiconductor |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | SRAM |
| технология: | SRAM - Asynchronous |
| жад көлемі: | 1Mb (64K x 16) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | - |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 15ns |
| қол жеткізу уақыты: | 15 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 2.5V ~ 2.7V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 44-SOJ |
| M29W256GH70ZS6F TR | IC FLASH 256MBIT PARALLEL 64FBGA | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT45DB041D-SSU | IC FLASH 4MBIT SPI 66MHZ 8SOIC | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 70V631S10PRFI8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 128TQFP | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT49F001-90TI | IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT27C010L-55JC | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IDT71V3577SA85BG8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W25Q80BLSNIG TR | IC FLASH 8MBIT SPI 80MHZ 8SOIC | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT24C04Y1-10YI-1.8 | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8MAP | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT24C256ZD2IGT2 | IC EEPROM 256KBIT I2C 1MHZ 8TDFN | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1512LV18-250BZXC | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 70T659S12DR | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 208PQFP | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M29W400DB55ZE6E | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TFBGA | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IDT71024S12Y8 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10835 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.