Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AT24C64-10PI-2.5 |
| LIXINC Part # | AT24C64-10PI-2.5 |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC EEPROM 64KBIT I2C 400KHZ 8DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AT24C64-10PI-2.5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AT24C64-10PI-2.5 |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| жад форматы: | EEPROM |
| технология: | EEPROM |
| жад көлемі: | 64Kb (8K x 8) |
| жад интерфейсі: | I²C |
| тактілік жиілік: | 400 kHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 10ms |
| қол жеткізу уақыты: | 900 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 2.5V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-PDIP |
| AT29LV020-15JU | IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| JS28F128P33TF70A | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 56TSOP | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71342LA35PF | IC SRAM 32KBIT PARALLEL 64TQFP | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W25Q128FVEIP | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IDT6116LA45SOGI | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 24SOIC | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT29F1T08EMHAFJ4-3RES:A TR | IC FLASH 1TB PARALLEL 132VBGA | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M25P05-AVMP6TG TR | IC FLASH 512KBIT SPI 8VDFPN | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MX25U51245GMI0A | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 16SOP | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 7024S55J | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W25X10AVSNIG | IC FLASH 1MBIT SPI 100MHZ 8SOIC | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT28F320J3BS-11 ET TR | IC FLASH 32MBIT PARALLEL 64FBGA | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT24C16A-10TU-2.7 | IC EEPROM 16KBIT I2C 8TSSOP | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 70V9079L7PF | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 100TQFP | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10868 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.