Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RMWV6416AGSA-5S2#KA0 |
| LIXINC Part # | RMWV6416AGSA-5S2#KA0 |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC SRAM 64MBIT PARALLEL 48TSOP I |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RMWV6416AGSA-5S2#KA0 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RMWV6416AGSA-5S2#KA0 |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | SRAM |
| технология: | SRAM |
| жад көлемі: | 64Mb (8M x 8, 4M x 16) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | - |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 55ns |
| қол жеткізу уақыты: | 55 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 2.7V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 48-TSOP I |
| IS46DR16128A-3DBLA2-TR | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 84LFBGA | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT28LV64B-25TC | IC EEPROM 64KBIT PARALLEL 28TSOP | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IDT71V3558S100BQI | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT48LC8M16LFB4-8 IT:G TR | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54VFBGA | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS65WV1288FBLL-45HLA3 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32STSOP I | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS28E10P-W26+1T | IC EPROM 224B 1-WIRE 6TSOC | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS61VPS102418A-200B3-TR | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS61LPD102418A-200TQI | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NM24C03LM8 | IC EEPROM 2KBIT I2C 100KHZ 8SO | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT48H8M16LFB4-75 IT:K | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54VFBGA | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W25Q20EWZPIG TR | IC FLASH 2MBIT SPI 104MHZ 8WSON | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S29CD032J0PFFM010 | IC FLASH 32MBIT PARALLEL 80FBGA | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PC28F512P33TF0 | IC FLASH 512MBIT PAR 64EASYBGA | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10878 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.