Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | IS42S32160F-6TL-TR |
| LIXINC Part # | IS42S32160F-6TL-TR |
| Өндіруші | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC DRAM 512MBIT PAR 86TSOP II |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | IS42S32160F-6TL-TR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | IS42S32160F-6TL-TR |
| Бренд: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | DRAM |
| технология: | SDRAM |
| жад көлемі: | 512Mb (16M x 32) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | 167 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | - |
| қол жеткізу уақыты: | 5.4 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 3V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 86-TSOP II |
| CAT28F512HI-90 | IC FLASH 512KBIT PARALLEL 32TSOP | 1797 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 24AA08HT-I/ST | IC EEPROM 8KBIT I2C 8TSSOP | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M95040-DRMN8TP/K | IC EEPROM 4KBIT SPI 20MHZ 8SO | 3010 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C0831AV-133BBI | DUAL-PORT SRAM, 128KX18, 4NS | 1063 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1019CV33-12ZXCT | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32TSOP II | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1361C-133AXC | NO WARRANTY | 1288 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CYD09S72V-133BBI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 484FBGA | 1753 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1370BV25-133AC | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S25FL128LDPMFI000 | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB85RS16NPN-G-AMEWE1 | IC FRAM 16KBIT SPI 20MHZ 8SON | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C168A-35PC | STANDARD SRAM, 4KX4, 35NS, CMOS | 15751 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS43R86400E-6TLI-TR | IC DRAM 512MBIT PAR 66TSOP II | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1565KV18-550BZXC | NO WARRANTY | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10994 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.26500 | $11.265 |
| 1500 | $11.26500 | $16897.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.