Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 25C160-I/SN |
| LIXINC Part # | 25C160-I/SN |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 25C160-I/SN ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 25C160-I/SN |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| жад форматы: | EEPROM |
| технология: | EEPROM |
| жад көлемі: | 16Kb (2K x 8) |
| жад интерфейсі: | SPI |
| тактілік жиілік: | 3 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 5ms |
| қол жеткізу уақыты: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 4.5V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| MT58L64L18FT-8.5 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 100TQFP | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S26KL128SDABHM030 | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 24FBGA | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 24LC64T-E/SN | IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC | 4304 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS61WV5128EDBLL-10TLI | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS64LF12836A-7.5B3LA3 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165TFBGA | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BR24G32FJ-3GTE2 | IC EEPROM 32KBIT I2C 8SOPJ | 1033 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT24C03VP2I-GT3 | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8TDFN | 36916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S29GL064N90FAI040 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 64FBGA | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 28C17A-15I/L | 16K (2K X 8) CMOS EEPROM | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7S1041G30-10BVXIT | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48VFBGA | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M25P20-VMN6PB | IC FLASH 2MBIT SPI 75MHZ 8SO | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FM24CL64B-GTR | IC FRAM 64KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 23A512T-E/ST | IC SRAM 512KBIT SPI/QUAD 8TSSOP | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10862 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.87000 | $0.87 |
| 25 | $0.83998 | $20.9995 |
| 100 | $0.80649 | $80.649 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.