Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SST39LF402C-55-4C-MAQE-T |
| LIXINC Part # | SST39LF402C-55-4C-MAQE-T |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48WFBGA |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SST39LF402C-55-4C-MAQE-T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SST39LF402C-55-4C-MAQE-T |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | SST39 MPF™ |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| жад форматы: | FLASH |
| технология: | FLASH |
| жад көлемі: | 4Mb (256K x 16) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | - |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 10µs |
| қол жеткізу уақыты: | 55 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 3V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 48-WFBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 48-WFBGA (6x4) |
| CY7C1512-35SC | STANDARD SRAM, 64KX8, 35NS | 1247 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS45S16160G-7BLA1-TR | IC DRAM 256MBIT PARALLEL 54TFBGA | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UPD44165362BF5-E50-EQ3-A | QDR SRAM, 512KX36, 0.45NS | 1669 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| GS81313LD36GK-625I | IC SRAM 144MBIT PARALLEL 260BGA | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| GS864036GT-167IV | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 100TQFP | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT57V1MH18AF-6 | DDR SRAM, 1MX18, 3NS, CMOS, PBGA | 1200 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS45S16160J-7CTLA2 | IC DRAM 256MBIT PAR 54TSOP II | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 7704201FA | SN54LS670 4-BY-4 REGISTER FILES | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1049G18-15ZSXI | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT24CS02-XHM-T | IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP | 3142 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 93AA86CT-I/MS | IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8MSOP | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS4C256M16D3LC-12BCNTR | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 96FBGA | 2999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 24LC08BT/ST | IC EEPROM 8KBIT I2C 8TSSOP | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10831 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.16001 | $1.16001 |
| 2500 | $1.16001 | $2900.025 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.