Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CY7C1414KV18-300BZXC |
| LIXINC Part # | CY7C1414KV18-300BZXC |
| Өндіруші | Cypress Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | NO WARRANTY |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CY7C1414KV18-300BZXC ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CY7C1414KV18-300BZXC |
| Бренд: | Cypress Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Cypress Semiconductor |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | SRAM |
| технология: | SRAM - Synchronous, QDR II |
| жад көлемі: | 36Mb (1M x 36) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | 300 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | - |
| қол жеткізу уақыты: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 1.7V ~ 1.9V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 165-LBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 165-FBGA (13x15) |
| CY7C1625KV18-300BZXC | IC SRAM 144MBIT PARALLEL 165FBGA | 1269 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS7C4096A-20JCN | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 36SOJ | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 23A1024-I/SN | IC SRAM 1MBIT SPI/QUAD I/O 8SOIC | 1508 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS61WV20488BLL-10TLI | IC SRAM 16MBIT PAR 44TSOP II | 1788 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C131-55JI | DUAL-PORT SRAM, 1KX8, 55NS | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHS34C02HU4I-GT4 | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8UDFN | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M24C02-FDW6TP | IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY62148G30-45ZSXIT | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32TSOP II | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S34ML04G100BHA000 | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 63BGA | 1022 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BR25G320FJ-3GE2 | IC EEPROM 32KBIT SPI 20MHZ 8SOPJ | 2258 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BR93H46RF-2CE2 | IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8SOP | 3373 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY27C010-90WC | UVPROM, 128KX8, 90NS CDIP32 | 1086 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71V65803S150BQI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11130 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $17.70000 | $17.7 |
| 10 | $16.41466 | $164.1466 |
| 25 | $15.83434 | $395.8585 |
| 50 | $15.44059 | $772.0295 |
| 136 | $13.52344 | $1839.18784 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.