Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 24LC512-I/ST14 |
| LIXINC Part # | 24LC512-I/ST14 |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC EEPROM 512KBIT I2C 14TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 24LC512-I/ST14 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 24LC512-I/ST14 |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| жад форматы: | EEPROM |
| технология: | EEPROM |
| жад көлемі: | 512Kb (64K x 8) |
| жад интерфейсі: | I²C |
| тактілік жиілік: | 400 kHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 5ms |
| қол жеткізу уақыты: | 900 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 2.5V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-TSSOP |
| LE24C082M-TLM-E | IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8MFP | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT24AA16TDI-GT3 | IC EEPROM 16KBIT I2C TSOT23-5 | 2147484560 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| QS7024A-20TF | IC SRAM 64KBIT 50MHZ | 1122 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S29GL512N11FFA023 | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64FBGA | 5201 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 93LC66T-I/SN | IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8SOIC | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 24LC01BT-I/ST | IC EEPROM 1KBIT I2C 8TSSOP | 3717 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1347S-166AXC | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP | 1201 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MX25L2006EZNI-12G | IC FLASH 2MBIT SPI 86MHZ 8WSON | 5395 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W9425G6JB-5 TR | IC DRAM 256MBIT PARALLEL 60TFBGA | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S29GL128S10DHSS20 | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 64FBGA | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S27KL0641DABHI020 | IC PSRAM 64MBIT PARALLEL 24FBGA | 1322 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1514AV18-167BZXC | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA | 1121 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY62127DV30L-55BVI | STANDARD SRAM, 64KX16, 55NS | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10932 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.55000 | $1.55 |
| 25 | $1.50187 | $37.54675 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.