Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SFEM008GB1EA1TO-I-GE-12P-STD |
| LIXINC Part # | SFEM008GB1EA1TO-I-GE-12P-STD |
| Өндіруші | Swissbit |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC FLASH 64GBIT EMMC 153BGA |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SFEM008GB1EA1TO-I-GE-12P-STD ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SFEM008GB1EA1TO-I-GE-12P-STD |
| Бренд: | Swissbit |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Swissbit |
| сериясы: | EM-26 |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| жад форматы: | FLASH |
| технология: | FLASH - NAND (pSLC) |
| жад көлемі: | 64Gb (8G x 8) |
| жад интерфейсі: | eMMC |
| тактілік жиілік: | 200 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | - |
| қол жеткізу уақыты: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 2.7V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 153-VFBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 153-BGA (11.5x13) |
| AT25SF041B-SHB-T | IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S25FL512SAGMFV010 | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT28LV256G-25T | IC EEPROM 256KBIT PAR 32PLCC | 1373 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R1LV0408DSP-7LR#S0 | STANDARD SRAM, 512KX8 | 5872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1069G-10BVXIT | IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48VFBGA | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS43R16800E-6TL | IC DRAM 128MBIT PAR 66TSOP II | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S70GL02GT12FHAV13 | IC FLASH 2GBIT PARALLEL 64FBGA | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS7C34098A-10JINTR | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44SOJ | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1356C-166AXIT | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT24C64LI | IC EEPROM 64KBIT I2C 1MHZ 8DIP | 2664 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1461SV33-133AXC | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100TQFP | 1167 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS7C3256A-12TINTR | IC SRAM 256KBIT PAR 28TSOP I | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT27C512R-45PU | IC EPROM 512KBIT PARALLEL 28DIP | 1978 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10922 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $27.54000 | $27.54 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.