Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CY7C1623KV18-300BZXC |
| LIXINC Part # | CY7C1623KV18-300BZXC |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | SYNC RAM |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CY7C1623KV18-300BZXC ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CY7C1623KV18-300BZXC |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | SRAM |
| технология: | SRAM - Synchronous, DDR II |
| жад көлемі: | 144Mb (8M x 18) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | 300 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | - |
| қол жеткізу уақыты: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 1.7V ~ 1.9V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 165-LBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 165-FBGA (15x17) |
| S29GL256S10TFIV10 | IC FLASH 256MBIT PARALLEL 56TSOP | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY62256NLL-70SNXC | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOIC | 2486 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1041BN-20ZSXA | STANDARD SRAM, 256KX16, 20NS PDS | 2656 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1069G30-10ZSXI | IC SRAM 16MBIT PAR 54TSOP II | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BR93G86F-3GTE2 | IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8SOP | 3280 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S29GL01GS11FHIV23 | IC FLASH 1GBIT PARALLEL 64FBGA | 2445 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71V65602S133PFG | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W25Q64JWSSIM | IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NM25C040LM8 | EEPROM, 512X8, SERIAL, CMOS | 2980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| GS8320Z36AGT-250I | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100TQFP | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1061GE30-10ZSXIT | IC SRAM 16MBIT PAR 54TSOP II | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BR24L04F-WE2 | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SOP | 2359 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MX25L2006EM1I-12G | IC FLASH 2MBIT SPI 86MHZ 8SOP | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11050 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $215.40000 | $215.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.