Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CY7C09279V-7AXC |
| LIXINC Part # | CY7C09279V-7AXC |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | DUAL-PORT SRAM, 32KX16, 7.5NS, C |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CY7C09279V-7AXC ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CY7C09279V-7AXC |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | SRAM |
| технология: | SRAM - Dual Port, Synchronous |
| жад көлемі: | 512Kb (32K x 16) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | 83 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | - |
| қол жеткізу уақыты: | 7.5 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 3V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 100-LQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 100-TQFP (14x14) |
| AT24C512-10TU-2.7 | IC EEPROM 512KBIT I2C 8TSSOP | 1759 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S25FL128SAGNFI001 | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 7114 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS61DDP2B22M18A-400M3L | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165LFBGA | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71V35761SA166BGG8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 93LC56AX-E/SN | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SOIC | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71V3556SA100BQGI8 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SST25VF010A-33-4C-QAE-T | IC FLASH 1MBIT SPI 33MHZ 8WSON | 2966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1051H30-10BV1XET | IC SRAM 8MBIT PARALLEL 48VFBGA | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT58L128L32D1T-10 | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100TQFP | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C10612GE30-10ZSXIT | IC SRAM 16MBIT PAR 54TSOP II | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W632GG8NB11I | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 78VFBGA | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1650KV18-450BZC | IC SRAM 144MBIT PARALLEL 165FBGA | 1028 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LE24512AQF-AH | IC EEPROM 512KBIT I2C VSON8K | 23460981 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11252 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $52.92000 | $52.92 |
| 10 | $47.63299 | $476.3299 |
| 25 | $46.59453 | $1164.86325 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.