Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | GVT71128D32T-7 |
| LIXINC Part # | GVT71128D32T-7 |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC SRAM 4MBIT 66MHZ |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | GVT71128D32T-7 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | GVT71128D32T-7 |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | GVT71128D32 |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | SRAM |
| технология: | SRAM |
| жад көлемі: | 4Mb (128K x 32) |
| жад интерфейсі: | - |
| тактілік жиілік: | 66 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | - |
| қол жеткізу уақыты: | 7 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 3.3V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 100-TQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| FM24C09UFN | IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8DIP | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S29NS512P0PBJW003 | FLASH, 32MX16, 80NS, PBGA64 | 1632 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY27H010-55WC | UVPROM, 128KX8, 55NS CDIP32 | 2162 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SST39VF802C-70-4I-EKE-T | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT24HC02C-SSHM-B | IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 2610 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY14B104L-BA20XI | IC NVSRAM 4MBIT PARALLEL 48FBGA | 1190 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S25HS512TFABHI010 | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 24BGA | 1520 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BR24C04-MN6TP | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SO | 5062 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS43DR16320C-3DBI-TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 84TWBGA | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M48Z18-100PC1 | IC NVSRAM 64KBIT PAR 28PCDIP | 1350 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S25FL256LDPMFI000 | IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71V256SA12YG | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 1561 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SST26VF016BT-80E/SN | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12916 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.71000 | $1.71 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.