Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CY7C1359A-150AC |
| LIXINC Part # | CY7C1359A-150AC |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | CACHE TAG SRAM, 256KX18, 3.8NS |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CY7C1359A-150AC ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CY7C1359A-150AC |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | SRAM |
| технология: | SRAM - Synchronous, SDR |
| жад көлемі: | 4.5Mb (256K x 18) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | 150 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | - |
| қол жеткізу уақыты: | 3.8 ns |
| кернеу – қоректендіру: | 3.135V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 100-LQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 100-TQFP (14x20) |
| CY7C1354C-200AXCT | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP | 1002 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY14B104K-ZS45XIT | IC NVSRAM 4MBIT PAR 44TSOP II | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY27H256-55JC | OTP ROM, 32KX8, 55NS PQCC32 | 1413 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| JBP28L22MJ | OTP ROM, 256X8, 75NS, BIPOLAR | 2014 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS6C1608-55BIN | IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48TFBGA | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1041GN30-10BVJXI | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48VFBGA | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FM25040B-G | IC FRAM 4KBIT SPI 20MHZ 8SOIC | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M24128S-FCU6T/T | IC EEPROM 128KBIT I2C 4WLCSP | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT46H16M32LFB5-6 AT:C TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 90VFBGA | 1983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1512KV18-300BZXI | QDR SRAM, 4MX18, 0.45NS PBGA165 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HM4-6516-B/883 | 2K X 8 CMOS RAM | 1165 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C2265KV18-550BZXC | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| GD25Q256DFIGR | IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 16SOP | 2492 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11159 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $17.05000 | $17.05 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.