Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 25LC160AT-I/SN |
| LIXINC Part # | 25LC160AT-I/SN |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 25LC160AT-I/SN ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 25LC160AT-I/SN |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| жад форматы: | EEPROM |
| технология: | EEPROM |
| жад көлемі: | 16Kb (2K x 8) |
| жад интерфейсі: | SPI |
| тактілік жиілік: | 10 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 5ms |
| қол жеткізу уақыты: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 2.5V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| 71V65703S85BGGI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S34MS02G100BHI003 | IC FLASH 2GBIT PARALLEL 63BGA | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1021B-15ZXC | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44TSOP II | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS61QDPB42M36A1-500M3L | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| N25Q064A13EF8A0E | IC FLSH 64MBIT SPI 108MHZ 8VDFPN | 1228 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS4C2M32D1A-5BCN | IC DRAM 64MBIT PARALLEL 144LFBGA | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| GS8160Z18DGT-250I | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 71V65603S150BQG | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA | 1067 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FM93C86ALM8X | EEPROM, 1KX16, SERIAL, CMOS | 5359 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MT58L512Y36DT-10 | CACHE SRAM, 512KX36, 5NS PQFP100 | 2082 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY62127BVLL-70BKI | SRAM 1 MEG (64K X 16-BIT) | 3074 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT24AA04WI-GT3 | IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 6987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 93LC56CT-I/ST | IC EEPROM 2KBIT SPI 3MHZ 8TSSOP | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11291 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.56000 | $0.56 |
| 3300 | $0.47380 | $1563.54 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.