Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | IS43DR16160B-37CBLI |
| LIXINC Part # | IS43DR16160B-37CBLI |
| Өндіруші | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC DRAM 256MBIT PAR 84TWBGA |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | IS43DR16160B-37CBLI ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | IS43DR16160B-37CBLI |
| Бренд: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Volatile |
| жад форматы: | DRAM |
| технология: | SDRAM - DDR2 |
| жад көлемі: | 256Mb (16M x 16) |
| жад интерфейсі: | Parallel |
| тактілік жиілік: | 266 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 15ns |
| қол жеткізу уақыты: | 500 ps |
| кернеу – қоректендіру: | 1.7V ~ 1.9V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 84-TFBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 84-TWBGA (8x12.5) |
| CY7C1464AV33-167BGI | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 209FBGA | 1074 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FM27C010V120 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 2260 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM24EP64C-BSNC-B | IC CBRAM 64KBIT I2C 750KHZ 8SOIC | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 25AA320AT-I/ST | IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP | 2905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1011CV33-15AI | STANDARD SRAM, 128KX16 | 1648 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT27BV1024-90JU | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 44PLCC | 1186 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S29GL512S10FAI020 | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64BGA | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 25AA020A-I/ST | IC EEPROM 2KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R1LP5256ESA-7SR#B0 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP | 2462 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS42S16320D-7BL-TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 54TFBGA | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS43LD32640B-18BPL | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 168VFBGA | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S34MS04G204TFI010 | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 48TSOP I | 2499 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY14B256L-SP35XI | IC NVSRAM 256KBIT PAR 48SSOP | 2440 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10877 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.99000 | $4.99 |
| 10 | $4.55013 | $45.5013 |
| 25 | $4.46359 | $111.58975 |
| 50 | $4.43313 | $221.6565 |
| 209 | $3.97677 | $831.14493 |
| 418 | $3.96146 | $1655.89028 |
| 627 | $3.71419 | $2328.79713 |
| 1045 | $3.55613 | $3716.15585 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.