Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | W25Q16JWBYIQ TR |
| LIXINC Part # | W25Q16JWBYIQ TR |
| Өндіруші | Winbond Electronics Corporation |
| Санат | интегралдық схемалар › жады |
| Сипаттама | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8WLCSP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | W25Q16JWBYIQ TR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | W25Q16JWBYIQ TR |
| Бренд: | Winbond Electronics Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады |
| Өндіруші: | Winbond Electronics Corporation |
| сериясы: | SpiFlash® |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| жад форматы: | FLASH |
| технология: | FLASH - NOR |
| жад көлемі: | 16Mb (2M x 8) |
| жад интерфейсі: | SPI - Quad I/O |
| тактілік жиілік: | 133 MHz |
| жазу циклінің уақыты – сөз, бет: | 3ms |
| қол жеткізу уақыты: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 1.65V ~ 1.95V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-UFBGA, WLCSP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-WLCSP (1.56x2.16) |
| AT25XV041B-SSHV-B | IC FLASH 4MBIT SPI 85MHZ 8SOIC | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS42S16320F-6BLI | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 54TFBGA | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS4C128M8D2A-25BCNTR | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 60FBGA | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 93AA76CT-I/MC | IC EEPROM 8KBIT SPI 3MHZ 8DFN | 1732 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1345G-100AXI | CACHE SRAM, 128KX36, 8NS PQFP100 | 1788 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT45DQ161-MHF-T | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8UDFN | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1041G30-10BVJXIT | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48VFBGA | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S26KL128SDABHA030 | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 24FBGA | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S29GL01GT13DHNV23 | IC FLASH 1GBIT PARALLEL 64FBGA | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C1367A-166AC | CACHE SRAM, 512KX18, 3.5NS | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| THGBMJG6C1LBAIL | IC FLASH 8GBIT EMMC 153FBGA | 1016 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IS42RM16160K-75BLI | IC DRAM 256MBIT PARALLEL 54TFBGA | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 7024L20JGI | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10803 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55466 | $0.55466 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.