Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MXD1210CSA+T |
| LIXINC Part # | MXD1210CSA+T |
| Өндіруші | Maxim Integrated |
| Санат | интегралдық схемалар › жады – контроллерлер |
| Сипаттама | IC CNTRLR NVRAM 8-SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MXD1210CSA+T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MXD1210CSA+T |
| Бренд: | Maxim Integrated |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | жады – контроллерлер |
| Өндіруші: | Maxim Integrated |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| контроллер түрі: | Nonvolatile RAM |
| кернеу – қоректендіру: | 4.75V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| DS1312+ | IC CONTROLLER NV BW & RST 8DIP | 3576 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UPD48288209FF-EF25-DW1-E2 | DDR DRAM, 32MX9 | 23742 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS1210S+ | NONVOLATILE CONTROLLER CHIP | 17712 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DP84T22V-25 | MEMORY CONTROLLER, CMOS, PQCC84 | 1363 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS1210+ | NONVOLATILE CONTROLLER CHIP | 33205 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS1218+ | DS1218 NONVOLATILE CONTROLLER | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TMS44165-80DZ | FAST PAGE DRAM, 256KX16, 80NS0 | 1975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SB82437MX | DRAM CONTROLLER, 128M X 8 | 2220 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS1211S/T&R | MICROPROCESSOR CIRCUIT, CMOS, PD | 1995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| V96BMC-40LP | DRAM CONTROLLER, 64M X 8 | 2289 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TMS45169-70DZ | EDO DRAM, 256KX16, 70NS PDSO40 | 1266 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| P82C08-8 | DRAM CONTROLLER, 1M X 8 PDIP48 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AM2964B/BQA | DYNAMIC MEMORY CONTROLLER | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10861 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.68000 | $4.68 |
| 2500 | $4.14514 | $10362.85 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.