Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PI74AVC164245LAAEX |
| LIXINC Part # | PI74AVC164245LAAEX |
| Өндіруші | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Санат | интегралдық схемалар › логика – аудармашылар, деңгей ауыстырғыштар |
| Сипаттама | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 48TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PI74AVC164245LAAEX ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PI74AVC164245LAAEX |
| Бренд: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логика – аудармашылар, деңгей ауыстырғыштар |
| Өндіруші: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| сериясы: | 74AVC |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| аудармашы түрі: | Voltage Level |
| арна түрі: | Bidirectional |
| тізбектер саны: | 2 |
| бір тізбектегі арналар: | 8 |
| кернеу - vcca: | 2.3 V ~ 2.7 V |
| кернеу - vccb: | 3 V ~ 3.6 V |
| кіріс сигналы: | - |
| шығыс сигналы: | - |
| шығыс түрі: | Tri-State, Non-Inverted |
| деректер жылдамдығы: | - |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 48-TSSOP |
| IDT74LVCC3245APGG | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 24TSSOP | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PTN3310DP,118 | IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8TSSOP | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MX857B | IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8SOIC | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74GTLPH16927VRG4 | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 56TVSOP | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX3377EETD+T | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 14TDFM | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCN6010DTBG | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 14TSSOP | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC100ES60T23EFR2 | IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8SOIC | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SY100ELT28ZI | IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8SOIC | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC100EP90DTR2 | IC TRNSLTR UNIDIR 20TSSOP | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IDT74LVC4245ASOG | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 24SOIC | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74AVC1T45DW-7 | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL SOT363 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SY10H600JC | IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 28PLCC | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CTS100ELT23TG | IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8MSOP | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10803 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.