Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | DM74LS257BN |
| LIXINC Part # | DM74LS257BN |
| Өндіруші | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › логикалық – сигналдық қосқыштар, мультиплексорлар, дешифраторлар |
| Сипаттама | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | DM74LS257BN ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | DM74LS257BN |
| Бренд: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логикалық – сигналдық қосқыштар, мультиплексорлар, дешифраторлар |
| Өндіруші: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| сериясы: | 74LS |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| түрі: | Multiplexer |
| тізбек: | 4 x 2:1 |
| тәуелсіз тізбектер: | 1 |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 2.6mA, 24mA |
| кернеу көзі: | Single Supply |
| кернеу – қоректендіру: | 4.75V ~ 5.25V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-PDIP |
| MC74LCX258DG | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SY58017UMI-TR | IC MULTIPLEXER 1 X 2:1 16MLF | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SY89540UMI | IC CROSSPOINT SW 1 X 4:4 44MLF | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MM74HC139N | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16DIP | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HCF4512M013TR | IC DATA SELECT/MULTPL 1X8:1 16SO | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PI90LV044LE | IC CROSSPOINT SW 2 X 2:2 28TSSOP | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SY10E457JZ | IC MULTIPLEXER 3 X 2:1 28PLCC | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LVC257AQDREP | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FSTD16211GX | IC BUS SWITCH 12 X 1:1 54FBGA | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IDT72V70810PF8 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:8 64TQFP | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CBTS3306D,112 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 8SO | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74ACT11257NSR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 20SO | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| IDT74CBTLV3126PGG8 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10849 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.