Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MC74LVX139M |
| LIXINC Part # | MC74LVX139M |
| Өндіруші | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › логикалық – сигналдық қосқыштар, мультиплексорлар, дешифраторлар |
| Сипаттама | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOEIAJ |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MC74LVX139M ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MC74LVX139M |
| Бренд: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логикалық – сигналдық қосқыштар, мультиплексорлар, дешифраторлар |
| Өндіруші: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| сериясы: | 74LVX |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| түрі: | Decoder/Demultiplexer |
| тізбек: | 1 x 2:4 |
| тәуелсіз тізбектер: | 2 |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 4mA, 4mA |
| кернеу көзі: | Single Supply |
| кернеу – қоректендіру: | 2V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOEIAJ |
| MC74LCX258M | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOEIAJ | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SCAN90CP02SPX | IC CROSSPOINT SW 1 X 2:2 28WQFN | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DM74LS251N | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16DIP | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74AC399SC | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74AS151DRG4 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOIC | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M74HC257B1R | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74F251ASJX | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOP | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74ALS158DR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HC258D,653 | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74VHC257MTR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC74VHCT257AMEL | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOEIAJ | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC74LVX139MEL | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOEIAJ | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 72V70810PFG8 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:8 64TQFP | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10835 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.