Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | IDT72V71623BCG |
| LIXINC Part # | IDT72V71623BCG |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › логикалық – сигналдық қосқыштар, мультиплексорлар, дешифраторлар |
| Сипаттама | IC MULTIPLEXER 1 X 1:16 144CABGA |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | IDT72V71623BCG ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | IDT72V71623BCG |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логикалық – сигналдық қосқыштар, мультиплексорлар, дешифраторлар |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | 72V |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| түрі: | Multiplexer |
| тізбек: | 1 x 1:16 |
| тәуелсіз тізбектер: | 1 |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | - |
| кернеу көзі: | Single Supply |
| кернеу – қоректендіру: | 3V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 144-LBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 144-CABGA (13x13) |
| 74V1G384STR | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 SOT23-5L | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SY100EL57LZG-TR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DM74ALS138SJ | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOP | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HCT251DB-Q100J | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SSOP | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DM74150N | IC MULTIPLEXER 1 X 16:1 24DIP | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FST16211G | IC BUS SWITCH 12 X 1:1 54FBGA | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74AS258NSRE4 | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HC147DB,118 | IC PRIORITY ENCOD 1X10:4 16SSOP | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SY100EL58ZI-TR | IC MULTIPLEXER 1 X 2:1 8SOIC | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SY10EL57ZI | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CBT6832DGG,118 | IC MUX/DEMUX 16 X 1:2 56TSSOP | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74AS298ANSRG4 | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC74VHCT257AD | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10862 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.