Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 74AUP1G18GW,125 |
| LIXINC Part # | 74AUP1G18GW,125 |
| Өндіруші | Nexperia |
| Санат | интегралдық схемалар › логикалық – сигналдық қосқыштар, мультиплексорлар, дешифраторлар |
| Сипаттама | IC DEMULTIPLEXER 1 X 1:2 6TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 74AUP1G18GW,125 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 74AUP1G18GW,125 |
| Бренд: | Nexperia |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логикалық – сигналдық қосқыштар, мультиплексорлар, дешифраторлар |
| Өндіруші: | Nexperia |
| сериясы: | 74AUP |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Demultiplexer |
| тізбек: | 1 x 1:2 |
| тәуелсіз тізбектер: | 1 |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 4mA, 4mA |
| кернеу көзі: | Single Supply |
| кернеу – қоректендіру: | 0.8V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-TSSOP |
| MM74HC138M | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC | 606922226 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74CBTLV3125BQ,115 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14DHVQFN | 3826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC74AC258DR2 | MULTIPLEXER, AC SERIES, 4 FUNC, | 15393 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74CBTLV6800QG8 | IC BUS SWITCH 24QSOP | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC100EP57DTG | IC DIFF DIG MULTPL 1X4:1 20TSSOP | 1774429 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC9801P | MUX, 2-FUNC, 4 LINE INPUT, DTL | 1078 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HC138PW,118 | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP | 2631 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CD4556BMT | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOIC | 1878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| JM54AC139BFA | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16CFLATPK | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| JM38510/33909BEA | DUAL 4-INPUT DATA SELECT/MULTIPL | 1123 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DG412EGE | QUAD RAIL-RAIL, SPST ANLG SWITCH | 2981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 5962-9851701QFA | SN54AHCT138 3-LINE TO 8-LINE DEC | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| QS3861PAG8 | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 24TSSOP | 6646 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10918 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08892 | $0.08892 |
| 3000 | $0.08892 | $266.76 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.