Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 74LVX138SJ |
| LIXINC Part # | 74LVX138SJ |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › логикалық – сигналдық қосқыштар, мультиплексорлар, дешифраторлар |
| Сипаттама | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 74LVX138SJ ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 74LVX138SJ |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логикалық – сигналдық қосқыштар, мультиплексорлар, дешифраторлар |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | 74LVX |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| түрі: | Decoder/Demultiplexer |
| тізбек: | 1 x 3:8 |
| тәуелсіз тізбектер: | 1 |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 4mA, 4mA |
| кернеу көзі: | Single Supply |
| кернеу – қоректендіру: | 2V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOP |
| CD40147BMT | IC PRIORITY ENCOD 10X1:4 16SOIC | 2564 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74HCT138NS | IC DECOD/DMUX 3-8LINE 16SO | 4033 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74HCS238QDRQ1 | AUTOMOTIVE 3-TO-8 LINE DECODER D | 3488 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FST3384QSCX | IC BUS SWITCH 5 X 1:1 24QSOP | 187106 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CD74HC238M | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC | 4161 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74S151NS | IC 8-1 DATA SELECT/MUX 16SO | 5558 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74CBTLV3384DBQR | IC BUS SWITCH 5 X 1:1 24SSOP | 6284 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC10H158FN | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 20PLCC | 6000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC100LVEL59DWR2G | IC MULTIPLEXER 3 X 2:1 20SOIC | 2815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DM74LS253MX | MULTIPLEXER, LS SERIES TTL | 3377 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADG801BRM-R2 | SPST SWITCH | 8563 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CD54HCT354F | 8-INPUT MUX/REGISTER, 3-STATE | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74ALS158N | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP | 17894 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 19834 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.44000 | $0.44 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.