Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CD4098BM96 |
| LIXINC Part # | CD4098BM96 |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › логикалық - мультивибраторлар |
| Сипаттама | IC MULTIVIBRATOR 100NS 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CD4098BM96 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CD4098BM96 |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логикалық - мультивибраторлар |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | 4000B |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| логикалық түрі: | Monostable |
| тәуелсіз тізбектер: | 2 |
| Schmitt триггер енгізуі: | No |
| таралу кешігуі: | 100 ns |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 6.8mA, 6.8mA |
| кернеу – қоректендіру: | 3 V ~ 18.0 V |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOIC |
| CD14538BE | CD14538B CMOS DUAL PRECISION MON | 11926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LS221DRE4 | IC MULTIVIBRATOR 45NS 16SOIC | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LS123M | IC MULTIVIBRATOR | 3406 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6993CDCB-2#TRMPBF | IC MULTIVIBRATOR 11NS 6DFN | 1334 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HC4538D/S400118 | IC MULTIVIBRATOR | 5764 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6993HS6-4#TRPBF | IC MULTIVIBRATOR 11NS TSOT23-6 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6993HS6-1#WTRMPBF | TIMERBLOX: MONO PULSE GEN (ONE S | 1054 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HC4538DB,118-NEX | 74HC4538DB - MONOSTABLE MULTIVI | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6993MPS6-4#TRMPBF | IC MULTIVIBRATOR 11NS TSOT23-6 | 2143 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LVC1G123GF,115 | IC MULTIVIBRATOR 5.3NS 8XSON | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74AHCT123ABQ,115 | IC MULTIVIBRATOR 5NS 16DHVQFN | 3387 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LS221DR | IC MULTIVIBRATOR 45NS 16SOIC | 5283 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HC123PW,118 | IC MULTIVIBRATOR 65NS 16TSSOP | 3298 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 18752 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.44000 | $0.44 |
| 2500 | $0.16430 | $410.75 |
| 5000 | $0.15370 | $768.5 |
| 12500 | $0.14310 | $1788.75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.