Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 74LVX02MTR |
| LIXINC Part # | 74LVX02MTR |
| Өндіруші | STMicroelectronics |
| Санат | интегралдық схемалар › логика – қақпалар мен инверторлар |
| Сипаттама | IC GATE NOR 4CH 2-INP 14SO |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 74LVX02MTR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 74LVX02MTR |
| Бренд: | STMicroelectronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логика – қақпалар мен инверторлар |
| Өндіруші: | STMicroelectronics |
| сериясы: | 74LVX |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| логикалық түрі: | NOR Gate |
| тізбектер саны: | 4 |
| енгізулер саны: | 2 |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 2V ~ 3.6V |
| ток - тыныш (макс): | 2 µA |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 4mA, 4mA |
| логикалық деңгей – төмен: | 0.5V ~ 0.8V |
| логикалық деңгей – жоғары: | 1.5V ~ 2.4V |
| максималды таралу кешігуі @ v, макс cl: | 10.1ns @ 3.3V, 50pF |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-SO |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| 74LVC27D,112 | IC GATE NOR 3CH 3-INP 14SO | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HCT32D/AUJ | IC GATE OR 4CH 2-INP 14SO | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74V2T04STR | IC INVERTER 3CH 3-INP SOT23-8 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC74VHC08FTELM | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M74HC00M1R | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SO | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LCX08TTR | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NTE7413 | IC-TTL DUAL NAND TRIG 14-LEAD | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LCX08MTR | IC GATE AND 4CH 2-INP 14SO | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MM74C14N | IC INVERT SCHMITT 6CH 6-IN 14DIP | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC74WL00AASR | IC GATE NAND 2CH 2-INP 8MSOPB | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LVQ08TTR | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LV10ADBRE4 | IC GATE NAND 3CH 3-INP 14SSOP | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74ACT11000NSRE4 | IC GATE NAND 4CH 2-INP 16SO | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10996 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.