Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | NLU2G14CMX1TCG |
| LIXINC Part # | NLU2G14CMX1TCG |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › логика – қақпалар мен инверторлар |
| Сипаттама | IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN 6ULLGA |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | NLU2G14CMX1TCG ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | NLU2G14CMX1TCG |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логика – қақпалар мен инверторлар |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | MiniGate™ |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| логикалық түрі: | Inverter |
| тізбектер саны: | 2 |
| енгізулер саны: | 2 |
| Ерекше өзгешеліктері: | Schmitt Trigger |
| кернеу – қоректендіру: | 1.65V ~ 5.5V |
| ток - тыныш (макс): | 1 µA |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 8mA, 8mA |
| логикалық деңгей – төмен: | 0.9V ~ 1.65V |
| логикалық деңгей – жоғары: | 2.2V ~ 3.85V |
| максималды таралу кешігуі @ v, макс cl: | 10.6ns @ 5V, 50pF |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-ULLGA (1x1) |
| қаптама / қорап: | 6-XFLGA |
| 74HC86PW/C1118 | IC GATE XOR 4CH 2-INP 14TSSOP | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HCT14D/S400118 | IC INVERT SCHMITT 6CH 6-INP 14SO | 6745 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CD74HCT27E06 | IC GATE NOR 3CH 3-INP 14DIP | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74HC00ANSR | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOP | 1666 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LCX10SJ | IC GATE NAND 3CH 3-INP 14SOP | 11487 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74AS21D | IC GATE AND 2CH 4-INP 14SOIC | 1403 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HC14S14-13 | IC INVERTER 6CH 6-INP 14SO | 1749 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74AC00SJ-ON | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOP | 5698 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CD74HCT02EG4 | IC GATE NOR 4CH 2-INP 14DIP | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LCX32FT(AJ) | IC GATE OR 4CH 2-INP 14TSSOPB | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LCX14M | IC INVERT SCHMITT 6CH 6IN 14SOIC | 1408 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74AHCT1G02DBVT | IC GATE NOR 1CH 2-INP SOT23-5 | 1628 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 5962-8951001CA | SN54F27 TRIPLE 3-INPUT POSITIVE- | 1251 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 87446 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.