Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CD4077BMT |
| LIXINC Part # | CD4077BMT |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › логика – қақпалар мен инверторлар |
| Сипаттама | IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CD4077BMT ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CD4077BMT |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логика – қақпалар мен инверторлар |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | 4000B |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| логикалық түрі: | XNOR (Exclusive NOR) |
| тізбектер саны: | 4 |
| енгізулер саны: | 2 |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 3V ~ 18V |
| ток - тыныш (макс): | 1 µA |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 3.4mA, 3.4mA |
| логикалық деңгей – төмен: | 1.5V ~ 4V |
| логикалық деңгей – жоғары: | 3.5V ~ 11V |
| максималды таралу кешігуі @ v, макс cl: | 100ns @ 15V, 50pF |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-SOIC |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| 74AHC2G00GD,125 | NAND GATE, AHC/VHC/H/U/V SERIES, | 141138 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74AUP1G04GN,132 | IC INVERTER 1CH 1-INP 6XSON | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LVC06AD-Q100J | IC INVERTER OD 6CH 6-INP 14SO | 3324 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LV1T02GWH | IC GATE NOR 1CH 2-INP 5TSSOP | 12710 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74ABT32PW,112 | IC GATE OR 4CH 2-INP 14TSSOP | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LVC1GU04DRLRG4 | IC INVERTER 1CH 1-INP SOT5 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HCT3G14DP,125 | IC INVERT SCHMITT 3CH 3IN 8TSSOP | 4878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC74VHC1GT02DTT1 | IC GATE NOR 1CH 2-INP 5TSOP | 4411 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74ALS37ANE4 | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14DIP | 1046 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NLU1G04AMX1TCG | IC INVERTER 1CH 1-INP 6ULLGA | 981565 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC3029P | NAND GATE, TTL, PDIP14 | 1370 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74AHCT1G86GV,125 | IC GATE XOR 1CH 2-INP SC74A | 2658 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LVC04ANS | IC INVERTER 6CH 6-INP 14SO | 3467 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12217 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.99000 | $0.99 |
| 1250 | $0.39840 | $498 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.