Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 74HC4075DB,112 |
| LIXINC Part # | 74HC4075DB,112 |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › логика – қақпалар мен инверторлар |
| Сипаттама | IC GATE OR 3CH 3-INP 14SSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 74HC4075DB,112 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 74HC4075DB,112 |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логика – қақпалар мен инверторлар |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | 74HC |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| логикалық түрі: | OR Gate |
| тізбектер саны: | 3 |
| енгізулер саны: | 3 |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 2V ~ 6V |
| ток - тыныш (макс): | 2 µA |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 5.2mA, 5.2mA |
| логикалық деңгей – төмен: | 0.5V ~ 1.8V |
| логикалық деңгей – жоғары: | 1.5V ~ 4.2V |
| максималды таралу кешігуі @ v, макс cl: | 17ns @ 6V, 50pF |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-SSOP |
| қаптама / қорап: | 14-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| SN74ACT10PWLE | NAND GATE, ACT SERIES, 3-INPUT | 4933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LV10ADGVR | IC GATE NAND 3CH 3-INP 14TVSOP | 20949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CD4070BE | IC GATE XOR 4CH 2-INP 14DIP | 412210916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CD4093BM96E4 | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC | 5163 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LS86M | XOR GATE, LS SERIES TTL | 11940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC74HC32ADT | IC GATE OR 4CH 2-INP 14TSSOP | 4659 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74AHCT04PW,112 | IC INVERTER 6CH 6-INP 14TSSOP | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LV32ANSR | IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOP | 6081 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74F30D | IC GATE NAND 1CH 8-INP 14SOIC | 1961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC7WH00FU,LJ(CT | IC GATE NAND 2CH 2-INP SM8 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HC11D-Q100653 | IC GATE AND 3CH 3-INP 14SO | 18968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NLV18SZ04DFT2G | IC INVERTER 1CH 1-INP SC88A | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74VHCT02PW,118 | IC GATE NOR 4CH 2-INP 14TSSOP | 5046 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 14189 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.