Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 74LCX32BQX |
| LIXINC Part # | 74LCX32BQX |
| Өндіруші | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › логика – қақпалар мен инверторлар |
| Сипаттама | IC GATE OR 4CH 2-INP 14DQFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 74LCX32BQX ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 74LCX32BQX |
| Бренд: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логика – қақпалар мен инверторлар |
| Өндіруші: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| сериясы: | 74LCX |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| логикалық түрі: | OR Gate |
| тізбектер саны: | 4 |
| енгізулер саны: | 2 |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 2V ~ 3.6V |
| ток - тыныш (макс): | 10 µA |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 24mA, 24mA |
| логикалық деңгей – төмен: | 0.7V ~ 0.8V |
| логикалық деңгей – жоғары: | 1.7V ~ 2V |
| максималды таралу кешігуі @ v, макс cl: | 5.5ns @ 3.3V, 50pF |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-DQFN (3x2.5) |
| қаптама / қорап: | 14-VFQFN Exposed Pad |
| NLU1GT14BMX1TCG | IC INVERT SCHMITT 1CH 1IN 6ULLGA | 72932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NLV74HC02ADR2G | IC GATE NOR 4CH 2-INP 14SOIC | 24201 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LVC3G14GN,115 | IC INVERT SCHMITT 3CH 3-IN 8XSON | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CD4019BF | CMOS QUAD 2-INPUT AND-OR GATE | 4734 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LVC00APWR | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14TSSOP | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74AHC1G86MDCKREP | IC GATE XOR 1CH 2-INP SC70-5 | 2024 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LVC3G14GS,115 | IC INVERT SCHMITT 3CH 3-IN 8XSON | 5556 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN7416N | IC INVERT OPEN COL 6CH 6IN 14DIP | 1717 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HC2G02GD,125 | IC GATE NOR 2CH 2-INP 8XSON | 54422 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC14106BDG | IC INVERT SCHMITT 6CH 6IN 14SOIC | 246418149 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LVC1G08GW/AU125 | AND GATE, LVC/LCX/Z SERIES | 39897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC14584BDG | IC INVERT SCHMITT 6CH 6IN 14SOIC | 1467 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74HCT2G02DC-Q100H | IC GATE NOR 2CH 2-INP 8VSSOP | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 44823816 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.75000 | $0.75 |
| 3000 | $0.27521 | $825.63 |
| 6000 | $0.25623 | $1537.38 |
| 15000 | $0.24674 | $3701.1 |
| 30000 | $0.23725 | $7117.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.