Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 74LVCH245APW/AUJ |
| LIXINC Part # | 74LVCH245APW/AUJ |
| Өндіруші | NXP Semiconductors |
| Санат | интегралдық схемалар › логика – буферлер, драйверлер, қабылдағыштар, қабылдағыштар |
| Сипаттама | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 74LVCH245APW/AUJ ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 74LVCH245APW/AUJ |
| Бренд: | NXP Semiconductors |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логика – буферлер, драйверлер, қабылдағыштар, қабылдағыштар |
| Өндіруші: | NXP Semiconductors |
| сериясы: | 74LVCH |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| логикалық түрі: | Transceiver, Non-Inverting |
| элементтер саны: | 1 |
| бір элементке бит саны: | 8 |
| енгізу түрі: | - |
| шығыс түрі: | 3-State |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 24mA, 24mA |
| кернеу – қоректендіру: | 1.2V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-TSSOP |
| 74LVC245ABX-Q100X | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20DHXQFN | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M74HC240TTR | IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74ABT640PW,118 | IC TXRX INVERT 5.5V 20TSSOP | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74BCT240DBRE4 | IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LVTH646DBRE4 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SSOP | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LVTH2952DWRG4 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74AC540MTCX | IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74ACT240MTR | IC BUFFER INVERT 5.5V 20SO | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC74ACT244MELG | IC BUF NON-INVERT 5.5V SOEIAJ-20 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74HC541NG4 | IC BUFFER NON-INVERT 6V 20DIP | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74ALVCH245NSRE4 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SO | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| N74F242N,602 | IC TRANSCEIVER INVERT 5.5V 14DIP | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LVCH16245ADGG,51 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48TSSOP | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10991 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.