Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CD74HCT652M96E4 |
| LIXINC Part # | CD74HCT652M96E4 |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › логика – буферлер, драйверлер, қабылдағыштар, қабылдағыштар |
| Сипаттама | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CD74HCT652M96E4 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CD74HCT652M96E4 |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логика – буферлер, драйверлер, қабылдағыштар, қабылдағыштар |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | 74HCT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| логикалық түрі: | Transceiver, Non-Inverting |
| элементтер саны: | 1 |
| бір элементке бит саны: | 8 |
| енгізу түрі: | - |
| шығыс түрі: | 3-State |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 6mA, 6mA |
| кернеу – қоректендіру: | 4.5V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 24-SOIC |
| 74AVCH16245DGG,518 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48TSSOP | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74ALVCH16832DGG:11 | IC ADDRESS DRIVER 3.6V 64TSSOP | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LVC646ANSRG4 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SO | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74ALVCH162244DGG,5 | IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74AC245B | IC TXRX NON-INVERT 6V 20DIP | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SCAN182245AMTDX | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 56TSSOP | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74ABT240CMTCX | IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LVC16245ADLRG4 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LVC1G125GW/DG,12 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 5TSSOP | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LVC543ABQ,115 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24DHVQFN | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74ALS1035NSRE4 | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74ABT541CSC | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74ALVT16240DGG,112 | IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10863 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.