Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MC74ACT245DWG |
| LIXINC Part # | MC74ACT245DWG |
| Өндіруші | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › логика – буферлер, драйверлер, қабылдағыштар, қабылдағыштар |
| Сипаттама | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MC74ACT245DWG ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MC74ACT245DWG |
| Бренд: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | логика – буферлер, драйверлер, қабылдағыштар, қабылдағыштар |
| Өндіруші: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| сериясы: | 74ACT |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| логикалық түрі: | Transceiver, Non-Inverting |
| элементтер саны: | 1 |
| бір элементке бит саны: | 8 |
| енгізу түрі: | - |
| шығыс түрі: | 3-State |
| ток - шығыс жоғары, төмен: | 24mA, 24mA |
| кернеу – қоректендіру: | 4.5V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-SOIC |
| MC74VHC1G125DTT1 | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 5TSOP | 3816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74ABT240DB,112 | IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP | 3693 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC74LCX244F(EL,K,F | IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 20SOP | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LCXH16244MTD | IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP | 1568 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74ALS653-1NT | BUS TRANSCEIVER, ALS SERIES | 1424 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74ABT2541CMSA | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SSOP | 7047 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LVCZ16245ADL | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP | 6980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74CBTLV1G125GM | NOW NEXPERIA 74CBTLV1G125GM - BU | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LCX16240MEA | IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP | 4732 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74ABT16245ADL | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 48SSOP | 1293 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74ABT2244ADBRG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SSOP | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74AUP1T50GWH | IC BUF NON-INVERT 3.6V 5TSSOP | 12824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| QS74FCT16952CTPV | BUS TRANSCEIVER, FCT SERIES | 1682 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10819 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.80000 | $0.8 |
| 38 | $0.66394 | $25.22972 |
| 114 | $0.54191 | $61.77774 |
| 532 | $0.42843 | $227.92476 |
| 1026 | $0.34274 | $351.65124 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.