Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SN10502DGKG4 |
| LIXINC Part # | SN10502DGKG4 |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық – күшейткіштер – бейне күшейткіштер және модульдер |
| Сипаттама | VIDEO AMPLIFIER |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SN10502DGKG4 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SN10502DGKG4 |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық – күшейткіштер – бейне күшейткіштер және модульдер |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| қолданбалар: | Voltage Feedback |
| шығыс түрі: | Rail-to-Rail |
| тізбектер саны: | 2 |
| -3дб өткізу қабілеті: | 170 MHz |
| айналу жылдамдығы: | 900V/µs |
| ток – жабдықтау: | 14 mA |
| ток - шығыс / арна: | 100 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2.7V ~ 16V, ±1.35V ~ 8V |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-VSSOP |
| CGD985HCI/01112 | IC AMP POWER SOT115 | 1958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HMC813-SX | IC AMP VIDEO DIE | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX9650AZK/V+T | HIGH-CURRENT VCOM DRIVE OP AMPS | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJM2268V-TE1 | IC VIDEO AMP DUAL W/DRIVER 8SSOP | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AK4255ET | IC VIDEO AMP 16TSSOP | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CGD987HCI,112 | IC AMP CATV PWR DOUBLER SOT115J | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PA09-27 | IC AMP GENERAL PURPOSE TO3-8 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CGD982LCU | IC AMP CATV 8SIL | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX9502GELT+TG104 | INTEGRATED CIRCUIT | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4394EUD+TG24 | INTEGRATED CIRCUIT | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OM7650,112 | IC AMP CATV SOT115BA | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJM592V8-TE2 | IC VIDEO AMP BIPO 8SSOP | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AK4255AET | IC VIDEO AMP 16TSSOP | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10969 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.65000 | $1.65 |
| 240 | $1.65000 | $396 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.