Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX4183ESD+T |
| LIXINC Part # | MAX4183ESD+T |
| Өндіруші | Maxim Integrated |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX4183ESD+T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX4183ESD+T |
| Бренд: | Maxim Integrated |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Maxim Integrated |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| күшейткіш түрі: | Current Feedback |
| тізбектер саны: | 2 |
| шығыс түрі: | - |
| айналу жылдамдығы: | 450V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | - |
| -3дб өткізу қабілеті: | 245 MHz |
| ток - кіріс ауытқуы: | 1 µA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 1.5 mV |
| ток – жабдықтау: | 1mA (x2 Channels) |
| ток - шығыс / арна: | 60 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-SOIC |
| MCP6292-E/SNVAO | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PA96CE | IC OPAMP POWER 1 CIRCUIT TO3-8 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV2450IPG4 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMC8101BPX/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8USMD | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1102CJ8 | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8CDIP | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OP07EJ8 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8CDIP | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP624T-E/STVAO | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| THS7001IPWPRG4 | IC OPAMP PGA 1 CIRCUIT 20HTSSOP | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5170IYZ-T7 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMX358AUA-T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8UMAX | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XR2008ISO8X | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TS942AIN | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA728AIDGKR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10803 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.