Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | KA258 |
| LIXINC Part # | KA258 |
| Өндіруші | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | KA258 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | KA258 |
| Бренд: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| күшейткіш түрі: | General Purpose |
| тізбектер саны: | 2 |
| шығыс түрі: | - |
| айналу жылдамдығы: | - |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | - |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 45 nA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 2.9 mV |
| ток – жабдықтау: | 800µA |
| ток - шығыс / арна: | 30 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 3V ~ 32V, ±1.5V ~ 16V |
| Жұмыс температурасы: | -25°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-PDIP |
| MAX4482AUA+T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8UMAX | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8625AR-REEL7 | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NE5234D/01,518 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HA1-5320-2 | IC OPAMP SAMP/HOLD 1CIR 14CERDIP | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4236AEUA-T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8UMAX | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLC4502QDRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TS271CD | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADA4505-4ACBZ-RL | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14WLCSP | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LS404IN | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5127CY-T13 | IC BUFFER 4 CIRCUIT 10MSOP | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LPV358DDURE4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4453ESA | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OP237GJ | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 14CERDIP | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10898 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.