Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | OPA2381AIDRBR |
| LIXINC Part # | OPA2381AIDRBR |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP TRANSIMP 2 CIRCUIT 8SON |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | OPA2381AIDRBR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | OPA2381AIDRBR |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| күшейткіш түрі: | Transimpedance |
| тізбектер саны: | 2 |
| шығыс түрі: | Rail-to-Rail |
| айналу жылдамдығы: | 12V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 18 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 3 pA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 7 µV |
| ток – жабдықтау: | 800µA (x2 Channels) |
| ток - шығыс / арна: | 10 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2.7V ~ 5.5V, ±1.35V ~ 2.75V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-VDFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-VSON (3x3) |
| LM2904ADMG | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT MICRO8 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLC25L2CPSR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX492CSA-T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP6024T-I/SLVAO | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BA10358N | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SIP | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMV981BLX | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 6MICROSMD | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5102ISZ-T13 | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4377TAUA-T | IC CURR SENSE 2 CIRCUIT 8UMAX | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4074CAEUK-T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM2904VDMR2 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT MICRO8 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TSH80IDT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TSH75CDT | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SO | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL28470FAZ | IC INST AMP 4 CIRCUIT 28QSOP | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10929 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.