Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX4250AAUK+TG103 |
| LIXINC Part # | MAX4250AAUK+TG103 |
| Өндіруші | Maxim Integrated |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX4250AAUK+TG103 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX4250AAUK+TG103 |
| Бренд: | Maxim Integrated |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Maxim Integrated |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| күшейткіш түрі: | General Purpose |
| тізбектер саны: | 1 |
| шығыс түрі: | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| айналу жылдамдығы: | 0.3V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 3 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 1 pA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 70 µV |
| ток – жабдықтау: | 420µA |
| ток - шығыс / арна: | 68 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2.4V ~ 5.5V, ±1.2V ~ 2.75V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-74A, SOT-753 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-23-5 |
| MIC860BC5-TR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TL082ACN | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8DIP | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TSH80ILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XR620AISO8MTR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4372HEBT+TG45 | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 5UCSP | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8067ARTZ-REEL | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL9214IREZ-T7 | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14HTSSOP | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CLC1001ISO8X | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 3656BG | IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 20CDIP | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1354CS8 | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1007CSW#TRPBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 16SO | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PLPV801DBVT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV2471QDRQ1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10861 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.