Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TSH81ID |
| LIXINC Part # | TSH81ID |
| Өндіруші | STMicroelectronics |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TSH81ID ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TSH81ID |
| Бренд: | STMicroelectronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | STMicroelectronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| күшейткіш түрі: | General Purpose |
| тізбектер саны: | 1 |
| шығыс түрі: | Rail-to-Rail |
| айналу жылдамдығы: | 118V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 65 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | 100 MHz |
| ток - кіріс ауытқуы: | 6 µA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 800 µV |
| ток – жабдықтау: | 9.8mA |
| ток - шығыс / арна: | 55 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 4.5V ~ 12V, ±2.25V ~ 6V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SO |
| LT1056ACH | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT TO5-8 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5178IYZ | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| THS4502CDR | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8001AR-REEL | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8SOIC | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LPV358DDURG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5370IUZ-T13 | IC OPAMP DIFF 3 CIRCUIT 24QSOP | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV2762IPG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PA02 | IC OPAMP POWER 1 CIRCUIT TO3-8 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5108IS-T13 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMP7712MMX | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10VSSOP | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1013IS8 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV2442QDRQ1 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5427CL-T7 | IC BUFFER 12 CIRCUIT 32QFN | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10847 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.