Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ISL28107FUZ-T7 |
| LIXINC Part # | ISL28107FUZ-T7 |
| Өндіруші | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ISL28107FUZ-T7 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ISL28107FUZ-T7 |
| Бренд: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| күшейткіш түрі: | General Purpose |
| тізбектер саны: | 1 |
| шығыс түрі: | - |
| айналу жылдамдығы: | 0.32V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 1 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 15 pA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 5 µV |
| ток – жабдықтау: | 210µA |
| ток - шығыс / арна: | 40 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 4.5V ~ 40V, ±2.25V ~ 20V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-MSOP |
| TLV2264AQDRG4 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5420TILZ-T13 | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 16QFN | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL28127FUBZ-T7 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL2142CSZ-T7 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5300IUZ | IC OPAMP VFB 3 CIRCUIT 16QSOP | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5246CS-T7 | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 14SOIC | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJM5534MD-TE1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DMP | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5221CY | IC BUFFER 2 CIRCUIT 8MSOP | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMV822DE4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LF411ACH/NOPB | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT TO5-8 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV2252AQDR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4472ESD-T | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJU7094D | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10918 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.