Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | NCS2540DTBR2G |
| LIXINC Part # | NCS2540DTBR2G |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC VOLT FEEDBACK 3CIRC 16TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | NCS2540DTBR2G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | NCS2540DTBR2G |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| күшейткіш түрі: | Voltage Feedback |
| тізбектер саны: | 3 |
| шығыс түрі: | - |
| айналу жылдамдығы: | 1700V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | - |
| -3дб өткізу қабілеті: | 750 MHz |
| ток - кіріс ауытқуы: | 3.2 µA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 10 mV |
| ток – жабдықтау: | 13mA (x3 Channels) |
| ток - шығыс / арна: | 100 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 5V ~ 10V, ±2.5V ~ 5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-TSSOP |
| LM7131ACM | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 1495 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ALD1701GPAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1494IN8#PBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1147 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMV821M5X | OP AMP, 1 FUNC, 3500UV OFFSET-MA | 6960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV2362IDGKR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1362CN#PBF | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14DIP | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1397CGN#PBF | IC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 16SSOP | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP6022T-I/ST | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMV922MMX | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 14426 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLC2654ACP | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1037 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| INA210CIRSWT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1462 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8544ARUZ-REEL | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 11655 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LA6458M-E | OPERATIONAL AMPLIFIERS | 3396 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 15867 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.54000 | $2.54 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.