Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX4326ESA |
| LIXINC Part # | MAX4326ESA |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX4326ESA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX4326ESA |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| күшейткіш түрі: | General Purpose |
| тізбектер саны: | 2 |
| шығыс түрі: | Rail-to-Rail |
| айналу жылдамдығы: | 2V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 5 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 50 nA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 700 µV |
| ток – жабдықтау: | 725µA (x2 Channels) |
| ток - шығыс / арна: | 50 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2.4V ~ 6.5V, ±1.2V ~ 3.25V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| AD9624AR | OP AMP, 10000UV OFFSET-MAX | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMC6681AIM | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8SOIC | 2690 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HA9P5340-5 | 700 NANO SECOND, LOW DISTORTION, | 1041 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NTE858M | IC-DUAL JFET INPUT OP AMP 8-LEAD | 1522 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA2277UG4 | OPA2277 10V, HIGH-PRECISION, LOW | 1025 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJM12902M | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DMP | 1993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC33079DR2 | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC | 5499 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD847JRZ-REEL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4377TASA+ | IC CURR SENSE 2 CIRCUIT 8SOIC | 2166349 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2057IDD#TRPBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DFN | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA2694IDR | IC CFA 2 CIRCUIT 8SOIC | 6885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA369AIDCKT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 1620 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8426BCPZ-R7 | IC INST AMP 2 CIRCUIT 16LFCSP | 2480 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11422 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.13000 | $1.13 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.