Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LTC1992-5CMS8#PBF |
| LIXINC Part # | LTC1992-5CMS8#PBF |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LTC1992-5CMS8#PBF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LTC1992-5CMS8#PBF |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | Differential |
| тізбектер саны: | 1 |
| шығыс түрі: | Differential, Rail-to-Rail |
| айналу жылдамдығы: | 1.5V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 3.2 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 2 pA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 250 µV |
| ток – жабдықтау: | 700µA |
| ток - шығыс / арна: | 30 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2.7V ~ 11V, ±1.35V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-MSOP |
| ALD1704PAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6915CDE#TRPBF | IC INST AMP 1 CIRCUIT 12DFN | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TSV630AILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 3338 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 5962-9095502MRA | IC AMP LOG 2.3MA 20CERDIP | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMC6494BEM | IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC | 4845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2050IS6#TRPBF | IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIR TSOT23-6 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HA1-5004/883 | CURRENT FEEDBACK AMPLIFIER | 1210 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM1458MX | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOP | 15886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VCA822IDG4 | IC OPAMP VGA 1 CIRCUIT 14SOIC | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV2463IDGS | TLV2463 DUAL LOW-POWER, RAIL-TO- | 6606 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8551ARZ-REEL7 | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC | 2417 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA4364AIPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 2111 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4492ASD+T | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 3311 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10875 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.07550 | $7.0755 |
| 150 | $5.82688 | $874.032 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.